Умови обміну та повернення
Якщо Ви замовили і отримали товар, який не відповідає представленому на сайті, Ви можете його повернути без додаткової оплати.

При отриманні товару у відділенні Нової Пошти, ми наполегливо просимо перевіряти товар на зовнішній вигляд, цілісність та комплектацію. У випадку виявлення невідповідності, ви маєте повне право відмовитись від замовлення.


Товар належної якості можна повернути або обміняти протягом 14 днів з дня продажу, якщо:

 • товар не використовувався,
 • не порушена його упаковка, пломби, фабричні ярлики не пошкоджені,
 • збережено його товарний вигляд,
 • є документи, що підтверджують покупку.

Товари, що не підлягають обміну / поверненню *:

 • пір'яно-пухові вироби
 • постільна білизна
 • покривала/пледи
 • рушники
* Дані відповідно до закону України "Про захист прав споживачів"

Порядок повернення:

 • Повідомити нас про намір відправити повернення і обов'язково заповнити форму на повернення.
 • Отримати відповідь на ваше повідомлення від нашого менеджера з підтвердженням дотримання вами умов та термінів повернення.
 • Відправити посилку (за власний рахунок) Новою поштою згідно з тарифами перевізника
З моменту отримання товару на склад, терміни обміну та повернення складає 3-5 робочих днів.

Важливо! Доставка за обмін та повернення товару належної якості сплачується покупцем!


Зверніть увагу! У зв'язку з тим, що більшість товарів нашого магазину не підлягає поверненню / обміну, просимо Вас серйозно поставитися до вибору товару.

Відповідно до закону прав споживачів подушки, постільна білизна, пледи, ковдри, покривала, рушники та інші постільні приналежності належної якості не підлягають поверненню / обміну.

Витяги з Закону України "Про захист прав споживачів" (№ 3161-IV від 01.12.2005 р):
"Обмін непродовольчого товару належної якості провадиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також товарний чек або касовий чек, видані споживачеві разом з проданим зазначеним товаром. Перелік товарів, що не підлягають обміну з підстав, зазначених у цій статті Закону України.

"Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно його споживачем"

... "При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги."
Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172

ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):
Непродовольчі товари:

 • швейні і трикотажні вироби
 • пір'яно-пухові вироби
 • постільна білизна

(Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1317 (1317-2003-п) від 20.08.2003, N 1642 (1642-2004-п) від 13.12.2004, N 1 173 (1173-2005-п) від 07.12.2005 ) За ГОСТом 19917-93 матрац відноситься до категорії "Меблі для сидіння та лежання". Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні приналежності відносяться до категорії "Швейні та трикотажні вироби".

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
Грошові кошти в разі повернення товару надходять клієнту зручним для нього способом, заздалегідь узгодженим з менеджером.
Повернення грошових коштів здійснюється протягом 3-5 робочих днів з моменту отримання повернення товару співробітниками нашої компанії.
Made on
Tilda